Bezpieczeństwo

Odnośniki umieszczone na stronie prowadzą do systemu Comperia oraz AgoraPerformance, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczać informacje o najnowszych rekomendowanych produktach bankowych.

Nigdy nie prosimy o podawanie żadnych danych na naszej stronie ani logowanie się do systemów bankowości. Promocyjne oferty są obsługiwane przez partnerów Comperia, AgoraPerformance i pozwalają zakładać produkty bankowe z atrakcyjnymi bonusami finansowymi dla Państwa.

Proszę pamiętać o weryfikacji strony bankowości elektronicznej przed podawaniem swoich danych, zwrócenie uwagi na zamkniętą kłódkę w pasku adresu i początek adresu rozpoczynający się od https://. Należy także zwracać uwagę na aktualizacje przeglądarki i systemu operacyjnego, dzięki czemu korzystanie z usług bankowości elektronicznej będzie bezpieczne i wygodne.

Warto zwracać uwagę na inne oferty, które wyłudzają numery telefonów i rozsyłają spam narażając Państwa na koszty. Proszę dokładnie czytać regulaminy. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z bankowej infolinii telefonicznej aby potwierdzić autentyczność oferty. 

Comments

Popular posts from this blog

Raiffeisen Polbank - Konto z lokatą 4% + premia 50 zł

Nie miałeś nigdy konta w mBanku? Załóż - dostaniesz 500zł